четверг, 12 мая 2016 г.

У харківському метро мати з двома дітьми кинулася під потяг. Відео з камери спостереження.


Волонтерская помощь армии, український волонтерський рух.

Пасажирка харківського метрополітену з двома дітьми кинулася на шляху, коли потяг прибував на станцію.

Інцидент стався о 14:06 на станції «23 серпня». Машиніст поїзда застосував екстрене гальмування. Через десять хвилин з-під другого вагону витягли трьох осіб, інформувала прес-служба КП «Харківський метрополітен», – повідомляє dt.ua.

Мати та дві її дочки 2006 і 2010 року народження отримали незначні ушкодження у вигляді забоїв. Діти перебувають у шоковому стані. Всі троє доставлені в лікарню, з ними працюють психологи.

За попередньою інформацією, 34-річна жінка перебуває на обліку в психіатричній лікарні. Як показали свідки події, жінка, взявши дітей під руки, навмисне кинулася під поїзд.

Якщо дана інформація підтвердиться, прокуратура домагатиметься в суді позбавлення жінки батьківських прав. За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (замах на умисне вбивство), яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 10 до 15 років, або довічне ув’язнення.

Технология Ванна в ванне. Наливная ванна. Эмалировка и реставрация ванн, ремонт ванной, лучшая цена и гарантия по восстановлению эмали.

Джерело


Серфинг сайтов

Интернет реклама УБС