суббота, 23 апреля 2016 г.

Кернес підтвердив, що на вихідні літав до Москви.


Технология Ванна в ванне. Наливная ванна. Эмалировка и реставрация ванн, ремонт ванной, лучшая цена и гарантия по восстановлению эмали.

За офіційними даними, Геннадій Кернес злітав до Москви в “особистих справах”.

Як писав ІНФОМАТОР, харківський міський голова Геннадій Кернес на вихідні літав у Москву у своїх справах. Інформацію про це підтвердила агенція “Укрінформ” з посиланням на заяву директора департаменту інформації і комунікацій Харківської міськради Юрія Сидоренка, коментуючи повідомлення в мережі про те, що Кернес літав у Москву “на зустріч з президентом”.

Речник запевнив: “Кернес у Харкові, на своєму робочому місці. Він повернувся з Москви, куди літав у свій вихідний день, це його особиста справа і його право”.

Агенція зазначає, що Кернес опублікував у своєму Instagram фото, на якому фігурує він сам із сином Родіоном та президентом Федерації спортивної боротьби Росії Михайлом Маміашвілі. У коментарі зазначено: “Син і друг Олімпійський Чемпіон!”

За даними “Укрінформу”, Михайло Маміашвілі – радянський борець греко-римського стилю, олімпійський чемпіон, якого підозрювали у зв’язках з організованою злочинністю, через що низка країн (серед яких США) відмовила йому у в’їзній візі.

Нагадаємо, наприкінці лютого в Харкові з автомата розстріляли бізнесмена, близького друга Кернеса.

Мы делаем качественный ремонт быстро, профессионально и дешево.

ДжерелоДекоративное оформление стен вашего дома.

Интернет реклама УБС