четверг, 5 ноября 2015 г.

Зроблено в Україні. Вертоліт SL-230 Скаут. Відео.
Технология Ванна в ванне. Наливная ванна. Эмалировка и реставрация ванн, ремонт ванной, лучшая цена и гарантия по восстановлению эмали.

Цього року конструкторське бюро "Горизонт" представило своє творіння — вертоліт "Скаут".
У дизайні й технічних характеристиках кияни намагалися реалізувати головну ідею "Скаута" – літати на гелікоптерах просто й доступно. Габарити українського гелікоптера нагадують двомісні моделі, втім він може перевозити трьох пасажирів. Крім того має ще й багажник на 40 літрів.

Двигун працює на 95-му бензині, тож поповнювати запаси палива можна на звичайнісінькій заправці. Повного бака вистачить на більш ніж 3 години польоту та 600 кілометрів, а це, до прикладу, відстань між Києвом та Львовом. Максимальна швидкість — 209 км/год, крейсерська — 187.
Волонтерская помощь армии, український волонтерський рух.

Український "Скаут" маневрений і простий в управлінні. Розробники запевняють, що ця модель розрахована на людей, які прагнуть активного відпочинку. Подбали кияни і про безпеку. Каркас гвинтокрила — це по суті клепана конструкція з алюмінієвого сплаву, панелі фюзеляжу — з базальту, який після розлому не дає гострих уламків.

Дизайн інтер'єру та інтерфейс навігаційного екрана довірили знаному російському дизайнерові Артемію Лєбєдєву. Для панелей корпусу його команда обрала яскраві кольори: салатові, оранжеві, блакитні та жовті.

Коштує київський вертоліт близько 200 тисяч доларів, серійні продажі "Скаута" вже почались.


Интернет реклама УБС