четверг, 16 июля 2015 г.

32 гуманітарний конвой перетнув кордон України.
32-й гумконвой і 32-е загострення конфлікту, ось такі традиції в окупантів.

Черговий російський "гуманітарний конвой" (32 по рахунку) для мешканців Донбасу перетнув українсько-російський кордон.

Про це повідомила прес-служба МНС Росії.
Відзначається, що колона складається з більш ніж 100 автомобілів. За даними російського МНС вантажівки доставлять на Донбас понад 1000 тонн гуманітарних вантажів. Серед яких продовольство, книги, канцтовари, а також понад 55 тонн медикаментів.

Перед кордоном колона розділиться приблизно на дві рівні частини. Одна з них прибуде на пункт пропуску "Донецьк" і після проходження митних та прикордонних процедур пройде у Луганську. Друга – з прикордонного пункту пропуску "Матвєєв Курган" продовжить рух в Донецьк.
Нагадаємо, 31 "гумконвой" прибув на Донбас 25 червня 2015 р. У ДПС України розповіли про традиційне порушення "гумконвоем" РФ міжнародних норм.
Комітет Червоного Хреста участі в оформленні не брав, українська міжвідомча група здійснювала лише візуальне спостереження без виконання контрольних функцій.

За 15 липня противник близько 90 разів вів обстріл українських військ. При цьому близько 60 з них відбулося у період з 18 до 24 годин, повідомив штаб АТО, зазначивши, що 33 рази під час обстрілу було використано заборонену мінськими домовленостями зброю.
- Російсько-терористичні війська знову навмисно і показово обстріляли мирний населений пункт Донбасу. На цей раз в 20.50 від 152-мм артилерії бойовиків постраждало село Кодема, Артемівського району Донецької області. Є жертви серед мирного населення, - повідомили у штабі АТО. При цьому не уточнили кількість загиблих.
Джерело: УкрМедіа


Интернет реклама УБС