пятница, 11 марта 2016 г.

Русо пацифісто. Як антивоєнні мітинги в Німеччині грають на руку Росії.
Волонтерская помощь армии, український волонтерський рух.

Прикриваючись пацифістськими лозунгами і мирними маршами, Росія лобіює власні інтереси на території Німеччини, пише Богдан Міфтахов
Жителів Берліна запрошують 26-го березня на антивоєнний мітинг з гучною назвою "Війна - це терор! Настав час з цим покінчити!" Згідно з інформаційним флаєром, учасники акції закликають керівництво ФРН зупинити військові операції Бундесверу за кордоном, припинити експорт зброї, зменшити фінансові витрати на армію, почати процес розформування Бундесверу як інституту і в майбутньому вирішувати всі проблеми політичними методами. Усе звучить добре і дуже навіть "по-європейськи", якби не пару "але".
Наразі основною рушійною силою подібних протестів виступає організація "Координація за мир" (Berliner Friedenskoordination, "FRIKO"), яка разом з опозиційною партією "Ліві" ( "Die Linke"), об'єднує численні антифашистські та антивоєнні громадські організації в Німеччині в рух "Ні участі Бундесверу в Сирії ". І акції руху, і сама організація "FRIKO" при цьому активно грають на руку Кремлю.

Технология Ванна в ванне. Наливная ванна. Эмалировка и реставрация ванн, ремонт ванной, лучшая цена и гарантия по восстановлению эмали.
По-перше, в їхніх ідеях і цілях присутні не тільки заклики до припинення воєн. Їхні прихильники протестують, наприклад, проти розширення НАТО і ЄС на Схід, мотивуючи це тим, що подібна експансія призводить до напруженості й ескалації у регіоні. Цікаво, що в описі березневої акції є пункт, спрямований проти членства України, Грузії і Молдови в Європейському Союзі. Здавалося б, яке відношення має ця тема до антивоєнного мітингу? Але все дуже просто. Детальне вивчення агітаційних матеріалів "FRIKO" показує, що ця організація просто дублює риторику Кремля.
По-друге, як уже сказано вище, однією з рушійних сил цих протестів є опозиційна партія "Ліві", яка відома своєю симпатією до Росії. Саме ця партія є однією з найбільш агресивно налаштованих по відношенню до України політичних сил у Німеччині. Відомо навіть, що в лютому минулого року двоє депутатів Бундестагу від Лівої партії відвідали Донбас на знак підтримки проросійських бойовиків. Туди депутати в'їхали з території РФ, порушивши таким чином українське законодавство. А в січні цього року, під час конференції за участі лідерів німецької Лівої партії, відбувся відеочат з командиром сепаратистського батальйону "Привид", де було озвучено, що "уряд у Києві є відвертими нацистами, а з нацистами не можна вести переговори, їх можна тільки перемогти ".
Важко не помітити, що більшість заходів, організованих з подачі FRIKO і Лівої партії, так чи інакше стосуються Росії і спрямовані на те, щоб розгойдати чинний порядок в Європейському Союзі. На сьогодні Кремлю дуже вигідно підтримувати найрізноманітніші рухи в Німеччині. Головна умова - ці акції мають бути спрямовані проти чинної влади. І, зокрема, мітинги російської діаспори ФРН проти біженців - явне тому підтвердження.
Интернет реклама УБС