четверг, 20 августа 2015 г.

Офіційно: Кремль дав сигнал на знищення солдат і найманців при спробі прориву назад в РФ
Російські правоохоронні органи повинні взяти під особливий контроль загрозу, яку можуть нести бойовики, що повертаються з-за кордону після участі в конфліктах на боці терористів, заявив секретар Радбезу Росії Микола Патрушев.

За його словами, вони можуть принести в Росію “навички витонченого терору”, повідомляють Патріоти України. Технология Ванна в ванне. Наливная ванна. Эмалировка и реставрация ванн, ремонт ванной, лучшая цена и гарантия по восстановлению эмали.

На сьогоднішній день за кордоном в рядах терористичних угруповань воює ряд російських громадян, і їх повернення додому несе в собі серйозну загрозу. Про це заявив секретар Радбезу Росії Микола Патрушев.

“Необхідно взяти під особливий контроль загрозу, яку несуть бойовики, які повертаються з гарячих точок, які брали участь у конфліктах на боці терористичних угруповань. Не секрет, що велика кількість найманців російського походження воюють сьогодні за кордоном в рядах цих бандитських формувань”, – сказав Патрушев в ході наради Радбезу в П’ятигорську.

За його словами, такі найманці можуть принести в Росію навички “витонченого терору”: “Не секрет, що велика кількість найманців російського походження воюють сьогодні за кордоном в рядах бандитських формувань.

Декоративное оформление стен вашего дома.

По поверненню на Батьківщину вони можуть принести на нашу землю навички витонченого терору, в тому числі властивого угрупованню, яке називає себе “Ісламська держава Іраку та Леванту”, але нічого спільного з ісламом не має”.

Джерело: http://patrioty.org.ua/


Волонтерская помощь армии, український волонтерський рух.

Интернет реклама УБС