вторник, 21 июля 2015 г.

Любить по-русски: Весь екіпаж ''Бука''який збив «Боїнг», ліквідовано, зачищають і близькихРосійський ведмедь перелякався що далі нікуди. Прибираючи нижню ланку, намагаються обрубити кінцівки, що йдуть нагору. Однак це вже рефлексіяНідерландські слідчі,що координують зусилля колег з низки країн, котрі підключилися до розслідування запевняють, доказів досить. І поспішна ліквідація виконавців та зв’язаних з ними людей лише позбавить Путіна непритємності очної ставки на суді.com.ua. Як повідомляє користувач мережі з ніком “Колонель”, що має посилається на розвідку ППО, екіпаж російського “Бука”, який збив “Боїнг-777″, до місця дислокації не повернувся. Про це Патріоти України повідомляють з посиланням на newsonline24.com.ua

Всемирная кредитная сеть. Заработок на кредитовании
Як повідомляє користувач Фейсбук “Колонель”, він же Олексій Гонта, розрахунок російського “Бука” після того, як пішов скандал зі збитим “Боїнг-777″ на Донбасі, був переведений в Забайкалля. Однак до місця дислокації ніхто не доїхав і товариші по службі не можуть знайти ні офіцерів, ні солдатів.
Як повідомив Олексій Гонта, посилаючись на інформацію росіянина Володимира Варільнікова, “Боїнг-777″ збив розрахунок 53-й Курської бригади ППО Російської армії.
“Екіпаж – випускники Ярославського зенітно-ракетного училища, установчі дані (звання, ПІБ, біографія) на російських вбивць – підлеглих військового злочинця Шойгу будуть детально вказані в матеріалах кримінальної справи для Міжнародного трибуналу.

Патріотичний одяг. Україна понад усе
Офіцерів розрахунку моментально перевели в Сибірський військовий округ, в Забайкаллі. Інсайдери говорять, що до нового місця служби не прибули. І їх однокурсників по училищу знайти не можуть. Схоже “чистять” всіх “, – йдеться в повідомленні.
Джерело: УкрМедіа

Технология Ванна в ванне. Наливная ванна. Эмалировка и реставрация ванн, ремонт ванной, лучшая цена и гарантия по восстановлению эмали.

Интернет реклама УБС