вторник, 14 июля 2015 г.

Горлівку рівняють із землею з артилерії, жителі в жаху.
Західна частина Горлівки Донецької області здригається під потужним артилерійським обстрілом.У деяких районах міста відсутнє водопостачання, періодично пропадає електрика. Обстріл ведуть бойовики “ДНР”, які й окупували місто, для того, щоб дати представнику Росії в ОБСЄ збрехати, що, нібито, обстріл ведеться з боку селища Новгородське, яке контролюється військами України.

Патріотичний одяг. Україна понад усе
 Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на користувачів соцмереж. Місцеві жителі в жаху від того, що відбувається, називаючи це пеклом. “Горлівка Гагаріна-Шуми-6/7…. пекло. Ізотова-Ртутний… “терпимо”… Літає звідусіль і всюди”, – пише @NovaGorlivka у Твіттер. Горлівчани кажуть, що від вибухів тремтять стіни. “Господи, шарахает так, что в ЦГР стены дрожат, судя по звуку-плюсы? но куда?”, – повідомляє @levis_71. У передмісті вібрують вікна. “Дзержинск от прилетов вибрируют окна!!!

 Слышно агс, стрелковые и 120 минометы!!!Пошла жара”, – пише @dimetros7776. Бомблять все місто. “Горловка плюсы на Майском, на 5 кв, Ртутный. Центр – громко”, – передає @SolomiaAsti.
-------------------------------------------------

Когда они уже кровью упьются, твари ордынские...
Интернет реклама УБС