среда, 24 июня 2015 г.

Депутати Кернеса не захотіли визнавати Росію країною-агресором.Харківська міська рада відмовилася включати до порядку денного питання про підтримку постанови Верховної Ради про визнання Російської Федерації державою-агресором

Як передає кореспондент Харків.depo.ua, відповідне рішення сьогодні, 24 червня, ухвалили депутати міськради.


Позафракційний депутат Харківської міської ради Дмитро Маринін з голосу спробував внести це питання до порядку денного. "Я наполягаю, щоб сьогодні до порядку денного було включене питання про підтримання Верховної Ради та про визнання Росії країною-агресором", - сказав Маринін.


Однак Харківський міський голова Геннадій Кернес закликав Мариніна на сесіях міськради не займатися політикою.

"По-перше, в нас немає проекту рішення. Я говорив вам, що в політику наступного разу будете грати. Тому я ставлю на голосування порядок денний у цілому", - сказав Кернес.

За розданий та сформований раніше порядок денний проголосували 75 депутатів. Питання про визнання Росії країно-агресором розглядатися сьогодні не буде.

Як повідомлялося, перший раз Харківська міська рада відмовилася включити до порядку денного проект рішення про визнання Російської Федерації країною-агресором 25 лютого.Интернет реклама УБС