пятница, 19 июня 2015 г.

ОБСЄ визнала Росію окупантом України - резолюція.

Парламентська асамблея Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) сьогодні підтримала проект резолюції «Очевидне, грубе і невиправлене порушення гельсінкських принципів Російською Федерацією щодо України». Документ, автором якого виступив американський сенатор Бенджамін Кардін, підтримали 92 делегати, проти проголосували - 30, утрималися - 27. Текст резолюції оприлюднено на сайті ОБСЄ, повідомляє news.liga.net.


«ОБСЄ засуджує очевидне, грубе і невиправлене порушення гельсінкських принципів Російською Федерацією щодо України, в тому числі особливо кричуще порушення суверенітету і територіальної цілісності цієї країни; вважає такі дії, що включають військову агресію і різні форми примусу, спрямовані на обмеження властивих суверенітету України прав на догоду власним інтересам Російської Федерації, неспровоковані і заснованими на абсолютно безпідставних припущеннях і приводах», - сказано в документі.

Згідно з резолюцією, ОБСЄ заявляє «про тверду підтримку суверенітету, політичної незалежності, єдності і територіальної цілісності України, як це визначено Конституцією країни і в її міжнародно-визнаних кордонах».

Організація також підтвердила право України на вступ або відмову від членства в міжнародних організаціях, бути чи не бути стороною двосторонніх або багатосторонніх договорів, включаючи право бути чи не бути стороною союзних договорів або дотримуватися нейтралітету. Крім того, резолюцією ОБСЄ визнала кримський псевдореферендум від 16 березня «нелегітимним і незаконним актом, результати якого не мають жодної юридичної сили».

«ОБСЄ закликає всі держави-учасниці відмовлятися від визнання насильницької анексії Криму Російською Федерацією; закликає також всі держави-учасниці до підтримки спільно узгодженої і повністю обґрунтованої міжнародної реакції на дану кризу і приєднання до неї», - йдеться в документі.

Організація закликала РФ припинити втручання в Україні «і привести свої дії в рамках відносин з Україною і з усіма державами-учасницями у відповідність з Гельсінським принципами».

-------------
И потомки этих зверей сейчас пришли на Восточную Украину.Интернет реклама УБС