пятница, 23 октября 2015 г.

Анатомія політичних імпотентів (антіпровокатор)

Технология Ванна в ванне. Наливная ванна. Эмалировка и реставрация ванн, ремонт ванной, лучшая цена и гарантия по восстановлению эмали.

Подібна популістська риторика, чорнуха, некомпетентність та руйнівні дії по відношенню до держави притаманна не лише "Самопомічі", а й "Укропу", "Батьківщині", "Правому сектору" та клоуну Ляшку. Стосовно антиукраїнського Опаблоку взагалі мова не йде.

Богдан Карпенко:

- Хто ви?
- Молоді реформатори з "Самопомочі"!
- Чого ви хочете?
- Щоб Президент покарав суддів!
- Дати владу Президенту над суддями?
- Ні! Це диктатура!
- То що ви хочете?
- Щоб Президент заборонив Конституційному суду розглядати Закон про люстрацію інакше ми готуємо повстання!
- Дозволити Президенту забороняти депутатам подавати запити у Конституційний суд?
- Ні!
- Ну так 47 народних депутатів у тому числі весь Опозиційний блок ще у січні подали запит у КСУ, на який суд і реагує http://ccu.gov.ua/doccatalog/document?id=263027. Чого ваш Єгорка звинувачує Президента, замість звинувачувати Оппозиціоний блок?
- Чому Порошенко не посадить тих депутатів??
- Так зніміть недоторканність з депутатів, як і обіцяли, щоб ГПУ СБУ могла ними займатись.
- Нехай ГПУ СБУ займеться суддями КСУ!!! Їх Порошенко туди ставить!
- Так зніміть недоторканність з суддів. Порошенко визначає суддів КСУ? 6 суддів призначають НАРОДНІ ДЕПУТАТИ, ще 6 суддів призначає Президент, якого обирає народ України, при узгодженні з Прем'єр-міністром і Міністром юстиції, яких призначають НАРОДНІ ДЕПУТАТИ. 12 з 18 суддів КСУ так чи інакше залежні від народних депутататів. Ще 6 суддів призначає з'їзд суддів України. Де тут тотальний вплив Президента?http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/422/96-%D0%B2%D1%80
- Нехай тих депутатів садять без зняття недоторканності!
- То може зробити НАКБ, якіій треба АК прокурор. Ну то чого ваша Самопоміч разом з Оппоблоком і РПЛ блокувала голосування по комісії НАКБ для вибирання АК прокурора? http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=3838 Чого ваша Самопоміч разом з РПЛ зараз намагаються зірвати процес відбору прокурора вимагаючи знову замінити членів комісії, при тому що депутати (ВИ) призначали повну більшість тих членів комісії, а саме 7 з 11?
- Ти провокатор!! 

Пишет Олег Леусенко (oleg_leusenko

Интернет реклама УБС