суббота, 28 марта 2015 г.

Терористів зачистили гранатою в каналізаційному люку (ВІДЕО)


До мережі інтернет потрапило доволі таки жорстке відео, на якому українські силовики гранатою знищують терористів, які заховалися в каналізаційному люку в якомусь населеному пункті на Сході України.
Подробиці цих подій, що показані на відео, а саме час та населений пункт, на жаль з’ясувати не вдалося.

Нагадаємо, що чергове резонансне вбивство одного з польових командирів терористичного «донецької народної республіки», командира батальйону «Міраж» Романа Возника у терористичних інтернет-ЗМІ знову підняло тему існування загону «українських партизан» під назвою «Тіні».

Одне з них взагалі стверджує, що знищення керівного складу військових підрозділів терористів - це результати цілеспрямованої програми російських спецслужб.

«Загін «Тіні» - це пропагандистське прикриття реально існуючої програми знищення керівництва ДНР і ЛНР, причому не тільки тих, хто займає значущі пости, але і харизматичних лідерів першого призову. В тій психологічній обстановці, яка склалася у Донбасі (а вона мало чим відрізняється від того, що було колись в РПО, Абхазії, Республіці Сербській), цінність одного сильного, популярної і відомої людини мобілізує величезну масу. А значить, їх знищення - пріоритетне завдання. Тут справа навіть не в провокуванні внутрішніх конфліктів (вони є і так, що ж це приховувати, у тому числі досить серйозні, особливо в деяких населених пунктах ЛНР), а у відчутті безпорадності й незахищеності, яке виникає у населення в результаті подібних терористичних дій», - пише сьогодні одне терористичне видання Донбасу.

«Контррозвідка ДНР і ЛНР виявилися недієздатними, деякі з її керівників взагалі воліють в регіоні не з'являтися, а вся робота віддана на відкуп хлопчакам, які надивилися голлівудських серіалів», - саме так оцінює діяльність «спецслужб» терористів один місцевий донецький журналіст.
====================================================

Интернет реклама УБС