четверг, 12 марта 2015 г.

РЕАЛЬНІСТЬ, ВІД ЯКОЇ СТРАШНО. Про «ватних» друзів та НАС…

Ми з ватниками відрізняємося тим, що ми думаємо що вони теж люди і мають право на свою думку. А для ватників ми - унтерменші, м'ясо, сміття, яке не западло кинути, убити, опустити, зрадити. Та для них це не зрада навіть, а радість і приємність. Навіть обов'язок - так було у всі віки і всі голодомори і окупації.
Дружачи з ватником ти наражаєш себе і свою родину на смертельну небезпеку. Бо ватник спить і мріє про той час, коли зможе тебе принизити, пограбувати, убити, чи згноїти в концтаборі. При цьому це не заважає ватнику користуватися твоєю людяністю, пенсіями, твоєю допомогою, твоїм житлом і гостинністю. Він посміхається тобі в лице, але плює в спину.
Це як той ватний дєдушка, що приніс в баночці з медом вибухівку молодим хлопцям-солдатикам, які його пригощали і дякували. Дєдушка був щасливий від своєї вигадки. Дєдушку ніхто не примушував це робити.
Так само як ватніка, який спалив наших танкістів і приніс ногу, щоб похвалитися і дитячі малюнки як трофеї. Наші танкісти відпускають ватного танкіста, а ватніки сміються з пораненого хлопця, який благає води і катують його.
Хтось примушував ватників їсти погони? А вони? Або ватниця - медик лупить ногами по голові пораненого в Харкові. Ви - наступний, бо ваш друг-ватник. В час Ч він прийде до вас додому щоб кинути гранату в спальню ваших дітей. І не поморщиться і не засумнівається так, як ви.
Ви живете з ним поруч, але в різних світах. У вашому світі ви друзі, просто не говорите про політику. А в його світі ви - розмовляюча тварина, яка жива, бо він вам дозволяє і ваші діти мають бути рабами його дітей. Не вірите? То запитайте, чий Крим. Тут справа в принципі. Принцип ватника надіюсь зрозумілий?
Ватники все життя жили серед нас, ходили в одні магазини, водили дітей в одні садочки і мріяли, щоб ми здохли. Звідси і розпороті животи і стовпи ганьби і сафарі на українців.
Джанго вільний всі дивилися? Це не про негрів-рабів і рабовласників з рушницями і молотками - це про українців і ватників. Кожен ватник мріє про той час, коли буде попирати ногами унтерменшів-українців і тішитися, коли українці здихатимуть в муках = фашизм відпочиває, по іншому не сказати…
Звідси і Савченко, і небажання розуміти українську мову, і паради полонених, і тому подібне.
Кожен, хто дружить з ватником і підводить під це базу ,що всі ми люді-чєлавєкі, повинен давати собі звіт в тому, що поруч нього і його дітей знаходиться потенційний чикатило, який не вбиває лише тому, що не випала зручна нагода.
Сподіваюся що жодна мати не залишить свою дитину в приміщенні із гадюкою. Чому ж тут інше ставлення? Поки що не вкусила?


Сашко Лірник.Интернет реклама УБС