вторник, 5 июля 2016 г.

Експертиза довела участь «беркутівців» у масових розстрілах на Майдані.


Технология Ванна в ванне. Наливная ванна. Эмалировка и реставрация ванн, ремонт ванной, лучшая цена и гарантия по восстановлению эмали.

Автомати, з яких убили протестувальників, закріплені за спецпідрозділом "Беркуту".

Святошинський районний суд завершив вивчення балістичних експертиз у справі п'ятьох екс-беркутівців про розстріл 48 учасників Майдану. Про це повідомила Ліга.

За словами представника ГПУ, експертиза куль і їх фрагментів, вилучених з тіл загиблих і поранених учасників протестів на Майдані, підтверджує причетність обвинувачених беркутівців до злочину.

Про подвиги бандеровцев «знают» все, пора напомнить про «подвиги» НКВД в Западной Украине.

"Останній експертизі вдалося встановити конкретні автомати, закріплені за спецпідрозділом (спецроти київського "Беркуту" - ред.), з яких були вбиті і поранені протестувальники. Експертизою встановлено факт вбивств із конкретних автоматів, закріплених за конкретними співробітниками", - заявив журналістам у перерві судового засідання прокурор ГПУ Олексій Донський.

Після перерви суд продовжить вивчення доказів сторони обвинувачення.

Нагадаємо, колишніх бійців "Беркуту" Сергія Зінченка, Павла Аброськіна, Олександра Маринченка, Сергія Тамтуру й Олега Янишевського підозрюють у причетності до розстрілу 48 майданівців по вул. Інститутській 20 лютого 2014 року.

Українське кіно, художнє та документалістика

ДжерелоМы делаем качественный ремонт быстро, профессионально и дешево.

Интернет реклама УБС