пятница, 8 апреля 2016 г.

Російські депутати їздять на окупований Донбас на «сафарі» (Відео)


Волонтерская помощь армии, український волонтерський рух.

У мережі з’явилися докази того, що у збройному конфлікті на Донбасі безпосередньо бере участь депутат російського міста Сергієв Посад Денис Ахромкін. Крім того, що він займається контрабандою та фінансуванням терористів, депутат ще й стріляє по українських військових.


Технология Ванна в ванне. Наливная ванна. Эмалировка и реставрация ванн, ремонт ванной, лучшая цена и гарантия по восстановлению эмали.

Відповідні докази зібрала і опублікувала група «СтопТерор», передає сайт gogetnews.info.

Як зазначається, свою «співпрацю» з бойовиками депутат міськради Сергієва Посада Ахромкін почав у 2014 році з постачання так званого «гуманітарного вантажу». Втім, в таку «гуманітарку» замість консервів та крупи для мирного населення входили бронежилети, каски та інша амуніція, яку депутат постачав в обмін на вивезення зброї. Такими поставками він займався і в наступні два роки.


Волонтери виявили в соцмережах фотографії та відео, що доводять таку діяльність російського депутата. Більше того, Ахромкін сам любить фіксувати свою безпосередню участь у бойових діях з допомогою фото — та відеозйомки. Так, він не раз публікував знімки з так званою «гуманітаркою». Є також відео, де він особисто стріляє з кулемета з позицій бойовиків.


Мы делаем качественный ремонт быстро, профессионально и дешево.

Крім того, у нього помітили також фото з бойовиками, які займають командні посади в «республіках». Зокрема, є у нього знімки з Михайлом Товстих з позивним «Гіві», Арсенієм Павловим, відомим як «Моторола», і головним комендантом «ЛНР» Сергієм Грачовим на прізвисько «Грач».


Деякі знімки мають також географічну прив’язку, що свідчить про перебування Ахромкіна на території України.


«Мабуть, йому вирішили влаштувати сафарі, на якому він відмінно проводить час. Прийде час і всі будуть відповідати перед судом за свої дії», — прокоментував цю інформацію координатор проекту «СтопТерор» Семен Кабакаєв.

Джерело


Декоративное оформление стен вашего дома.

Интернет реклама УБС