понедельник, 18 апреля 2016 г.

Як Королевська «на лабутенах» від активістів втікала (відео)


Технология Ванна в ванне. Наливная ванна. Эмалировка и реставрация ванн, ремонт ванной, лучшая цена и гарантия по восстановлению эмали.

Активісти виклали в мережу відео, на якому видно, що Наталія Королевська, яка вчора перебувала з візитом в Чернігові, побоялась вийти до них і втекла через магазин "ЧеКоС". Активісти назвали її сепаратисткою та перекрили дорогу до автобуса, який її чекав під магазином.

Мешканець Чернігова Віталій Назаренко розповів про те, як все відбувалося, залишивши повідомлення та відео на своїй сторінці в Facebook. На першій секунді відео видно, що Королевська вийшла із приміщення, але, побачивши активістів, миттєво повернулась назад.

"Вчора Наталія Королевська ховалася від активістів у ресторані "Старий Чернігів". Коли її застукали, вона спробувала накивати п'ятами через чорний вихід, де був припаркований її бус. Коли ж охорона зрозуміла, що бус заблокують, Королевська втекла через магазин "ЧеКоС". На таксі. На сірому "Ланосі". На лабутенах. Мерс, до речі, на луганських номерах. Мабуть, чесно віджатий.", - повідомив активіст.

Нагадаємо, активісти звинуватили Королевську в агітації за "рускій мір".

Мы делаем качественный ремонт быстро, профессионально и дешево.

Джерело


Декоративное оформление стен вашего дома.

Интернет реклама УБС