вторник, 22 марта 2016 г.

Українські бійці забрали в окупанта 80 кв. км під Маріуполем: ми наступаємо.


За 6 місяців ЗСУ в особі різних їхніх представників, повернули під контроль України близько 80 квадратних кілометрів рідної землі під Маріуполем


Волонтерская помощь армии, український волонтерський рух.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці розповів боєць АТО Мартин Брест, який боронить Україну на Донбасі вже півроку, передає Depo.Донбас.

"Ми, читаючи і дивляться по телевізору "не можна стріляти, у пацанів позабирали автомати", "українська армія безсила", "голі-босі-на-передку", "перемир'я це зрада", "все в армії Аватар", ми, навчившись вірити тільки тим, хто робить, а не волає, ми - забираємо нашу землю назад. Повільно. Чи не кіпишуя. Чи не летячи на вороному коні. Кілометр. Два. П'ятсот метрів", - написав він.

"Крок за кроком. Зібралися - зробили крок - розсипалися - закопалися. Утвердилися. Підняли прапор. Убили всіх, кому він не подобається. Налагодили побут, накатали дорогу, нагріли баню, помилися, сидимо, палимо, триндимо з малою по телефону, стрічки набиваємо, іржемо. Норм. Знову зібралися. Знову зробили крок.
Тут відхопили шматочок, там два. А там і Ясинуватська розв'язка, або новий терикон над докучаючи. Ми наступаємо. 80 кілометрів. І це тільки в секторі М", - додав Брест.


Технология Ванна в ванне. Наливная ванна. Эмалировка и реставрация ванн, ремонт ванной, лучшая цена и гарантия по восстановлению эмали.


Интернет реклама УБС