понедельник, 24 августа 2015 г.

Видео- фото. У Запоріжжі встановили пам'ятник "упирю Путіну", що журиться за "руськім миром"


Всемирная кредитная сеть. Заработок на кредитовании

15-кілограмова скульптура з'явилася біля стін ОДА. Сьогодні, 24 серпня, у День Незалежності, у Запоріжжі встановили пам'ятник "російськомовному" снігурові, схожого на президента РФ Володимира Путіна.


Технология Ванна в ванне. Наливная ванна. Эмалировка и реставрация ванн, ремонт ванной, лучшая цена и гарантия по восстановлению эмали.

 Містяни вирішили посміятися з адептів "руського мира" і створили кумедну скульптуру у вигляді відомого інтернет-мема, повідомляє 061.ua.  "Це пам'ятник одному інтернет-мему, який народився в Запоріжжі, мему про російськомовних жидобандерівців і Снігура.


Декоративное оформление стен вашего дома.

 Цей пам'ятник символізує одночасно замученого російськомовного Снігура і російський світ, який сумує над ним", - розповів Максим Дрозденко, автор ініціативи. Створив скульптуру Олександр Третяк.


Системы кондиционирования, Установка спутниковых антенн.

 На роботу над памятником він витратив кілька місяців і неодноразово перероблював його. "Він зроблений з шамотної глини, розмір близько 50 на 50 см, а важить близько 15 кг. Ми неодноразово його переробляли, шукали, як зробити ефектніше.


Технология Ванна в ванне. Наливная ванна. Эмалировка и реставрация ванн, ремонт ванной, лучшая цена и гарантия по восстановлению эмали.

 Перефарбовувати, думали, як краще показати задумку", - сказав Третяк. За найкраще фото із скульптурою жителям та гостям міста обіцяють подарувати мобільний телефон.

 Як повідомлялося раніше, в окупованому Донецьку сьогодні, 24 серпня, люди, які підтримують терористів і військову агресію Росії, вийшли з плакатами на мітинг проти незалежності України. 


Волонтерская помощь армии, український волонтерський рух.

Интернет реклама УБС