четверг, 20 августа 2015 г.

На Донеччині з криками "Ти народила нацика!" побили матір загиблого учасника АТО.Місцеві міліціонери кепкували з потерпілої.

В Красному Лимані Донецької області в маршрутці побили 62-річну матір учасника АТО Володимира Бражника, який загинув при виході з Іловайського котла 29 серпня 2014 року. На жінку накинулися в маршрутці зі словами "Ти народила нацика!", повідомляє Обозреватель. "Ми їхали за покупками з мамою, в маршрутці з нами виявилися підлітки з футбольного клубу "Олімпік" (Донецьк) та їх тренер.

Технология Ванна в ванне. Наливная ванна. Эмалировка и реставрация ванн, ремонт ванной, лучшая цена и гарантия по восстановлению эмали.

 Вони всю дорогу розповідали, які у них в Донецьку хороші "ополченці", і як вони ненавидять "укропов" і "нациков". Розповідали, як добре живеться в Донецьку, а тут хтось із пасажирів сказав: "А ось сидить мама фашиста". Одна жінка вхопила маму за чорний траурний шарфик з криком: "Ти народила нацика!". Схопила за шию, обличчя - все обличчя було подряпане і руки в ранах. Я відтягувала напала на жінку, а вся маршрутка спостерігала. Діти – по 15-16 років – сміялися. Тренер не зробив їм зауваження", - описала інцидент сестра загиблого військового Галина Бражник. Це все відбулося ще 6 червня цього року.

 Співробітники міліції, які прибули на місце події, зафіксували факт побиття, а постраждала снаяла побої. Однак до 13 серпня слідчі дії з нею не проводилися. Коли мама загиблого в зоні АТО героя прийшла з'ясувати, чому не йде розслідування, в міліції виставили її геть. "13 серпня 2015 року мама пішла в Краснолиманський міський відділ міліції хотіла потрапити до слідчого або до начальника, дізнатися, як просувається справа.

 А там 4 мужика сидять у вартівні, на вході, і кажуть їй: "Що ти хочеш, він вже давно похованый. Йди, бабка, звідси". Зверталися на "ти" до моєї мами, якій 62 роки. До следовательнице не пропускали. Сміялися в обличчя. Казали: "Я тебе пропущу, а ти там на неї, на слідчу, накинешся". Мама обурилася, сказавши, що вона мати героя і вимагає до себе поважного ставлення, і почула: "Йди звідси". Коли я з приводу цього випадку звернулася до керівництва Краснолиманського МВ, мені начальник відповів, що такого просто не може бути.

Декоративное оформление стен вашего дома.

 Моя мама плаче кожен день і каже: "Невже мій син загинув, щоб цей безлад і далі продовжувався?", - каже Галина Бражник. У керівництві УМВС України в Донецькій області повідомили, що викладені факти підтвердилися частково і по ним зараз проводиться перевірка. Розслідування факту побиття матері Володимира Бражника триває.

-----------------------------------------------------------------
А сейчас самое время поднять видеозаписи,
 снятые в Донбассе ранней весной прошлого года.


Волонтерская помощь армии, український волонтерський рух.

Интернет реклама УБС