понедельник, 10 августа 2015 г.

Рятувальники продовжують гасити пожежу в "Чорнобильській пущі" - ДСЧС

КИЇВ. 10 серпня. УНН.

 Рятувальники створили резерв сил і засобів для подальшого гасіння пожежі на території комплексу лісового господарства "Чорнобильська пуща" у зоні відчуження і безумовного (обов'язкового) відселення.

 Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-службу ДСНС.

Технология Ванна в ванне. Наливная ванна. Эмалировка и реставрация ванн, ремонт ванной, лучшая цена и гарантия по восстановлению эмали.
"Пожежа лісової підстилки, яка виникла 8 серпня 2015 поблизу колишнього с. Ковшилівка локалізовано 9 серпня в 7:00 30 хв. На площі 32 га. Ситуація контролюється, триває гасіння окремих осередків в межах контрольованого периметра пожежі", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що осередок пожежі на площі 8 га поблизу колишнього с. Замостя локалізували о 21:30 9 серпня. Наразі  проводиться патрулювання і гасіння окремих осередків. За результатами авіаційної розвідки встановлено, що орієнтовна площа пожежі становить 60 га, з них 15 га верхова.

Декоративное оформление стен вашего дома.
"У результаті вжитих заходів верхова пожежа в 19 годин ліквідована. Авіацією ДСЧС здійснено 21 скидання води на гасіння пожежі, зокрема: літаками - 9 скидів, вертольотом - 12. Роботи з гасіння пожежі тривають", - наголошується в повідомленні.
Задіяно 3 пожежних літаки АН-32П та гелікоптер Мі-8 з водозливним пристроєм.
Нагадаємо, 8 серпня сталося загорання на території "Чорнобильської пущі" в районі сіл Замостя Ковшилівка Іванківського району. Пожежа охопила площу близько 32 га.
Джерело: УНН


Волонтерская помощь армии, український волонтерський рух.

Интернет реклама УБС