пятница, 17 июля 2015 г.

Із зони АТО переможна новина — у терористів великі втрати...Нова зброя сил АТО накрила артилерійський розрахунок ДНР: 6 двухсотих.Фронтовий волонтер Аліна Михайлова повідомляє про факт прицільної відповіді сил АТО по артилерійському розрахунку ворога:
«Благодаря планшета «Армії СОС» в Горлівці як мінімум шестеро 200-их орків, що вели обстріл, як на нас, так і за мирним».

Волонтерская помощь армии, український волонтерський рух.
Нагадаємо, вчора Аліна Михайлова повідомила, що з допомогою того ж планшета «Армії» СОС танкістам 93-бригади вдалося підбити російський танк, який кілька тижнів кошмар українські позиції між Досвідченим і шахтою Бутівка (виїде на вогневий рубіж, вистрілить кілька разів і назад в тил, поки не прилетіла наша відповідь). Про це танку днями розповідали одному з центральних телеканалів і безпосередньо наші бійці.
«Стрільба з закритих позицій для танчиків вже працює!... I знищує русню», — констатувала «М. Аліна».
У  Опитного і шахти " Бутівка підбитий російський Т-72 з замальованою порядковим номером 471.

Патріотичний одяг. Україна понад усе
Так як же працюють ці планшети «Армії СОС»?
Насправді теоретично все досить просто. У всіх спостерігачів, радарних пеленгаторів, артилеристів, танкістів є планшети з картою з універсальною системою координат. Хтось один засік ворожий танк на позиції і позначив його координати в мережі, інші їх тут же побачили і луплять у «відповідь» або навіть «приветку».
Причому луплять навіть танки і гармати, які взагалі не бачать мету власні очі – адже у них є точні геодезичні координати. Як пояснює Аліна Михайлова: «Т анк може стріляти з закритої вогневої позиції не тільки прямою наводкою ».
На практиці, звичайно, все це, звичайно, дуже складно. Кращі геодезисти України (і як фахівці, і як патріоти) разом з військовими створювали цю мережу координат, систему зв'язку та програмне забезпечення, яке керує розкиданими на великій території вогневими силами. Розроблені та заходи безпеки на той випадок, якщо планшет потрапить у чужі руки...
=======================================
Вот кадыровец с порванной ...опою
Обесчещенный но живой
С бородатой, тупой такой мордою
Отправляется гордо домой...
Всемирная кредитная сеть. Заработок на кредитовании

Интернет реклама УБС