суббота, 21 марта 2015 г.

«Русский мир»: У РФ вимостили дорогу …меморіальними плитами (відео)

Діди воювали, онуки під колеса кидали.
Шокуюча звістка прийшла з районного центру Балахна Нижегородської області Російської Федерації: в одному з місцевих гаражних кооперативів замостили розмокшу по весні дорогу надгробними плитами з прізвищами героїв Великої Вітчизняної війни. Мармур з написами виявився безхазяйним під час реконструкції міського меморіального комплексу, повідомляють  Патріоти  України  з посиланням на Рен-ТВ.
Дорогу вимостили меморіальними плитами Героїв Вітчизняної Війни

Виявив блюзнірську знахідку балахнінскій ветеран Іван Дулецкій – власник гаража в цьому ж кооперативі. Він же з’ясував і те, в чию голову прийшла ідея замостити дорогу мармуровими плитами з іменами полеглих героїв. Цією людиною виявився молодий місцевий житель, який також має тут гараж. Коли на територію кооперативу приїхала знімальна група, він почав старанно ховатися від телекамери. Проте у результаті юнак зізнався, що мармурові плити, покладені в бруд, він привіз з будмайданчика в центрі міста, де в даний час проводиться реконструкція військового меморіалу.
«По суті, може бути, в цьому і є якесь блюзнірство, – зізнався журналістам представник компанії-підрядника, яка проводить реконструкцію, Володимир Биченко. – Але ж ми просто ведемо роботи згідно з графіком».
У свою чергу, заступник голови адміністрації міста Балахна Дмитро Валатін пообіцяв розібратися, як він висловився, “з цим неподобством”, проте чесно зізнався, що не знає, куди ще, крім звалища, можна подіти старі надгробні плити з  меморіалу.
Тим часом про скандал в Балахні дізналися в керівництві Адміністрації Нижегородської області. Там пригрозили компанії-підряднику прокурорською перевіркою, а можливо – і позбавленням державного замовлення.
Самі ж місцеві жителі називають те, що сталося не інакше як вандалізмом. Втім, у охочого з користю застосувати в господарстві безхозні плити також знайшлися свої прихильники: адже треба ж якось боротися з жахливим брудом.
=====================================================


Интернет реклама УБС