воскресенье, 15 марта 2015 г.

Припинеться "РАША-ТБ" - і люди на сході схаменуться.

Сюжет іноземного інформагентства про бабусю, що кидається на шию російським "рятівникам" Дебальцевого, бачили всі?
"Руський мір", визволитель усіх знедолених і скривджених київською хунтою східняків, переможно крокує власноруч випаленою пустелею. Місцеві, що вижили і відмовилися евакуюватися, радіють. Недовго. Після ейфорії - морок, голод і всі принади ДНР-ЛНР.
Говоримо з хлопцями з передової. Різні сектори, але єдина проблема. Блакитний екран і потоки російського інформаційного лайна, які заліплюють очі й вуха людей. Місцевих, які адекватно сприймають і аналізують те, що відбувається навкруги, - одиниці. Їх морально і фізично винищують свої ж сусіди. Ці люди після політінформацій Кисельова здають ворогам координати наших блокпостів і місця розташування українських загонів. По яких потім луплять російськими снарядами з російської зброї "шахтарі-ополченці".
Зневірені й смачно политі пропагандою російського ТБ українці на сході держави - це все, що потрібно знати Міністерству інформаційної політики, коли пенсіонери зруйнованого Дебальцевого вдячно кидаються на шиї терористів.
Упереджуючи розмови про впровадження цензури, незаконність відключення чи його неможливість, хочеться нагадати: Російська Федерація анексувала АР Крим, вдерлася на схід України, вбиває і калічить українців уже понад рік. Під злагоджений бек-вокал кисельово-соловйових зі своїх голубих екранів.
Примітка:
Вікіпедія (uk.m.wikipedia.org): Починаючи з 2000-х років антиукраїнську і антизахідну пропаганду в Росії ретельно розробляли та втілювали, а у 2013 році, після початку Революції гідності російська пропаганда еволюціонувала в відверто шовіністичну, агресивно імперську та фашистську, перетворившись на повноцінну інформаційну війну, яка мала метою підготування суспільної думки в Росії до зовнішньої агресії і отримання схвалення російського населення на дії Росії проти України. Після військової агресії, окупації і анексії Криму, за методами та прийомами російська пропаганда стала воєнною — злочинною та тотально дезінформаційною (розповсюдження тотальної брехні), спрямованою на те, аби демонізувати в очах російського та світового суспільства керівництво України.
Російська пропаганда виправдовує та прикриває фактичну агресію та війну Росії проти України, яка ведеться за допомогою створених Росією на території України проросійських маріонеткових сепаратистських формувань ДНР і ЛНР. Заперечуючи російську агресію та війну проти України, російська пропагандистська машина намагається створити хибне, ілюзорне враження, що російсько-українська війна (2014‒2015) ведеться тільки самими ДНР та ЛНР без російської участі і підтримки. Російська пропаганда намагається представити факт утворення ДНР та ЛНР та наче їхню самостійну війну проти України, як виключно внутрішню проблему України, спричиненою незадоволенням населення Донбасу подіями Євромайдану.

Оксана КрупникИнтернет реклама УБС