воскресенье, 28 июня 2015 г.

Волонтери виклали докази участі сержанта ЗС РФ в окупації Криму та війні на Донбасі (Відео)23:00 | 12.06.2015 |


Волонтери-дослідники команди InformNapalm провели чергову OSINT-розвідку (від англ. Open source intelligence, OSINT — одна з розвідувальних дисциплін. Включає в себе пошук, вибір і збір інформації, отриманої із загальнодоступних джерел і її аналіз) соціального профілю кадрового російського військовослужбовця сержанта-артилериста 32-ї окремої мотострілецької бригади ЗС РФ, який був помічений у бойових діях на Донбасі.
Далі наводимо текст їхнього дослідження:
 
«Відзначимо, що профіль російського інтервента з 32-ї омсбр опинився в нашому розпорядженні завдяки пильності одного з читачів InformNapalm (DikaKopeykin) 11 червня. Приступивши до його попереднього вивчення, з’ясувалося, що сторінка інтервента вже близько тижня розкрита українськими блогерами, але представлені ними в «Твіттері» уривчасті записи не приведені у систему, відповідно інформація загубилася в інтернеті, так і залишившись нереалізованою.

У результаті вивчення повного спектру залишеної в соціальному профілі інформації (фотографії, відео, статуси, коментарі, прив’язки до місцевості та багато іншого) вдалося встановити деякі деталі «кримсько-українських відряджень» і послужного списку російського військовослужбовця за період 2014-2015 рр.

Перейдемо до деталей. Сержант Степан Потиліцін (https://vk.com/id70681033 або архів: https://archive.is/dEMwv).
Россійскійвоеннослужащій-контрактник 32-ї окремої мотострілецької бригади (в / ч 22316, місце дислокації — Новосибірська область, м Шилово), Центральний військовий округ.Технология Ванна в ванне. Наливная ванна. Эмалировка и реставрация ванн, ремонт ванной, лучшая цена и гарантия по восстановлению эмали.

Він числиться у взводі управління гаубичного самохідного артилерійського дивізіону в / ч 22316 (та ж 32-га МСБр) і відповідає за коректування вогню вогневих засобів дивізіону (152 мм САУ 2С3 «Акація»). З початком російської інтервенції та окупації кримського півострова С. Потиліцін в лютому 2014 року в складі свого підрозділу був перекинутий з Сибіру до Криму, про що свідчать ряд фотографій, у тому числі посвідчення до медалі МО РФ «За повернення Криму», видане на його ім’я на підставі наказу МО РФ №219 від 17 квітня 2014 за підписом начальника управління кадрів Центрального військового округу генерал-майора А. Нестерова. Після «кримської відрядження», підрозділ С. Потиліціна було повернуто на місце постійної дислокації.

2 липня 2014 почалося чергове, цього разу «українське відрядження» С. Потиліціна, про що свідчить припис №1041 з відкритою датою повернення, виданий на його ім’я начальником штабу в / ч 22316 підполковником Р. Насибуліним на підставі розпорядження начальника штабу 41 -й загальновійськової армії Центрального військового округу 1 липня 2014 №41 / 268 / 9-10 з приголомшливим формулюванням «для надання сприяння прикордонним органам ФСБ».

4 вересня 2014 С. Потиліцін, перед перекиданням з Ростовської області на український Донбас змішаного дивізіону (у складі батарей САУ «Акація» і РСЗВ «Град») батальйоном-тактичної групи 32-й омсбр, підписує стандартне «зобов’язання — про нерозголошення інформації обмеженого доступу ».

Те, що С. Потиліцін у складі свого підрозділу в кінці літа на початку осені 2014 перебував на Донбасі, підтверджує серія знімків і відеоролики з його ж профілю. На фотографіях можна побачити російських солдатів у бойових польових умовах, які одягнені в нестатутну військову форму, характерну для бойовиків «Новоросії» з білими розпізнавальними пов’язками та іншими непрямими ознаками. Але найбільш цікавими і переконливими свідченнями є фотографії сержанта С. Потиліціна, зроблені в районі Амвросіївки, у тому числі біля поста ДАІ, який був упізнаний користувачами «твіттера».

Перше українське відрядження С. Потиліціна закінчилася на початку жовтня 2014 року. За підсумками літньо-осінніх «походеньок» в Україні він був нагороджений черговий медаллю — «За військову доблесть», на що вказує фотографія з його фотоальбому, завантажена 10 травня 2015.

Після піврічної перерви і проходження додаткової підготовки у Волгоградській області (імовірно, на полігоні «Прудбой», де більше року ведеться злагодження БТГр, що готуються до «українським відряджень»), С. Потиліцін і його підрозділ на початку травня були знову перекинуті до прикордонного з Україною району Ростовської області РФ».Интернет реклама УБС