суббота, 16 апреля 2016 г.

Жахи психіатричних клінік: оприлюднено нове ексклюзивне розслідування (ВІДЕО)

Пацієнти психіатричних установ – які проблеми у них, окрім важкої адаптації до дійсності і не завжди гуманного ставлення медичного персоналу, та і чи всі пацієнти психіатрії – справді люди з психічними розладами?

У цьому намагалася розібратися журналіст Юлія Фьодорова для ексклюзивного матеріалу на 7kanal.com.ua. У сюжеті називаються конкретні заклади Одеської області, на які поскаржилися їхні колишні пацієнти.

Волонтерская помощь армии, український волонтерський рух.

 Мова іде про фізичне та моральне приниження, заліковування психотропними речовинами тощо. Проте це далеко не все. Правозахисник Тетяна Макарова акцентує увагу на наступних моментах, які виводять цю проблему далеко за межі Одещини.

 Відомо, що пацієнтів психоневрологічних установ і психіатрії офіційно визнають недієздатними. Отже, така людина не може написати заяву правоохоронцям зі скаргою про побої, її розцінюватимуть як нісенітницю

. Відновити свої майнові права на квартиру – також не може. Пані Макарова стверджує, що більшість пацієнтів, яких вона відвідувала і захищала в таких установах – психічно здорові і адекватні, поміщені туди штучно. Як розірвати це замкнене коло примусової психіатрії – питання риторичне.

Технология Ванна в ванне. Наливная ванна. Эмалировка и реставрация ванн, ремонт ванной, лучшая цена и гарантия по восстановлению эмали.

* матеріл з сайту chv.tv
Интернет реклама УБС